ORZEŁ EKSPORTU 2016

ORZEŁ EKSPORTU 2016

W tym roku Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie znalazła się w gronie uhonorowanych firm, które brały udział w konkursie Regionalne Orły Eksportu Województwa Lubelskiego w kategorii Eksportowy Produkt.

Tytuł Regionalnego Orła Eksportu 2016 dla miodów pitnych APISu to szczególne uhonorowanie działań skierowanych na promowanie i sprzedaż, tak szlachetnego trunku jakim jest miód pitny, również za granicami naszego kraju. Dla produktów APISu jest to najlepsze potwierdzenie ich wyjątkowości oraz wysokiej jakości, a dla samej firmy informacja, że konsekwentna strategia promocji firmy w zakresie globalnym przynosi efekty i jest doceniana również przez rodzimy rynek.

Konkurs ten jest elementem Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Eksportu organizowanego z inicjatywy Banku Zachodniego WBK we współpracy z dziennikiem Rzeczpospolita. Wydarzeniom patronują Ministerstwo Rozwoju, RP Minister Spraw Zagranicznych, Pracodawcy RP, PARP, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, a ich partnerami merytorycznymi każdej edycji są Google, Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, wywiadowania gospodarcza Bisnode, firma doradcza Crido Taxand oraz firma KPMG.

Nagrodę z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego odebrał Prezes Spółdzielni Pszczelarskiej APIS w Lublinie – Radosław Janik podczas uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, która odbyła się w dniu 23.05.2016.WordPress Video Lightbox