Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie Mistrzem Krajowym AgroLiga 2022

Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie Mistrzem Krajowym AgroLiga 2022

Miło Nam poinformować, że zostaliśmy MISTRZEM KRAJOWYM w kategorii firma w prestiżowym konkursie AgroLiga 2022, którego celem jest wyłonienie i promowanie najlepszych polskich rolników oraz agroprzedsiębiorców. 22 czerwca 2023 Prezes APISu Radosław Janik podczas uroczystej gali odebrał nagrodę z rąk Prezydenta RP.  “Jest Nam niezwykłe miło i jesteśmy wdzięczni, że praca i wysiłek, wielu pokoleń osób tworzących firmę APIS została doceniona. Jako lider rynku miodów pitnych i wiodący producent miodów pszczelich od ponad 90 lat na rynku,  dbamy o to aby nasze produkty trafiające do naszych konsumentów były wyjątkowe, najwyższej jakości, a przy tym zachowały swój 
tradycyjny charakter. Jako lubelska firma jesteśmy dumni, że mamy swój wkład w promocję i tworzenie lubelskiego dziedzictwa kulturowego”.
Podczas gali APIS otrzymał dyplomy,  statuetki, nagrody i podziękowania. Nasze stoisko odwiedziła również Para Prezydencka, której zaprezentowaliśmy nasze najlepsze wyroby. Cieszymy się ogromnie z wyróżnienia, a Wam wszystkim bardzo dziękujemy za zaufanie,bo to dzięki Wam mamy chęć i inspirację do dalszych działań.
Para Prezydencka na stoisku


WordPress Video Lightbox